Czas realizacji

Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym nastawieniem - najwyższa jakość przy możliwie najniższym czasie wykonania. Nawet jeśli ktoś zgłosi się do nas z prośbą o wykonanie strony na następny dzień, możemy się tego podjąć, o ile nie będzie to środek nocy.

Cena

Ceny wszystkich naszych usług mają wyznaczoną jedynie kwotę minimalną. Cena końcowa zależna jest zazwyczaj od tego jaki jest zakres wymagań klienta odnośnie jego zlecenia. Zapoznaj się ze szczegółami w zakładce "Cennik". 

Serwer WWW

Współpracujemy z jednym z hostingów dlatego też oferujemy atrakcyjne ceny za rejestrację domeny, jej przedłużenie, a także serwer WWW na którym klient może mieć swoją stronę lub sklep.

O nas

Tworzone przez nas projekty powstają według wizji klientów lub naszych - zależnie od tego czy potencjalny klient ma pomysł na swoją stronę.

Realizację projektu rozpoczynamy od wyceny. Po przesłaniu nam szczegółowych informacji na temat oczekiwań, klient otrzyma odpowiedź zwrotną ze szczegółową ofertą. Niezależnie od tego jaki pozostanie czas na wykonanie strony, podejmujemy się wszystkich zleceń bez wahania. Klient może poprosić o wykonanie wersji próbnej jego strony internetowej, a dopiero później zawrzeć umowę - jesteśmy świadomi iż na aktualnym rynku wiele firm gustuje w oszustwach. Nie wymagamy żadnych zaliczek. Gwarantujemy stałą opiekę nad stworzonymi stronami, a także najwyższą jakość potwierdzoną testami PageSpeed Insights. 

Dodatkowo oferujemy także edytor stron Drag&Drop, który szczegółowo został opisany niżej. Nasza oferta zostanie wzbogacona również o SchoolCMS, pakiet obejmujący stronę dla szkoły wraz z całym panelem do zarządzania nią.

WebSnake

Co oferujemy?

Witryny Internetowe

Autorskie style tworzone zgodnie z wymaganiami klienta. Odwiedź portfolio i zobacz nasze prace.

WebSnake WebSnake

Support IT

Opieka nad stronami WWW oraz możliwość hostowania własnej strony internetowej na naszym serwerze.

WebSnake WebSnake

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych zależnie od potrzeb naszych klientów i wybranego przez nich pakietu.

Pozycjonowanie SEO WebSnake

Grafika

Banery, ulotki, loga, infografiki oraz wiele innych. Powiedz czego potrzebujesz, a my to wykonamy!

WebSnake WebSnake

Pr​odukty

Edytor stron

Dla klientów zainteresowanych opcją premium, oferujemy specjalny edytor stron, który pozwala edytować nasze style w sposób Drag&Drop (przenoszenie elementów). Każdy z naszych klientów, który będzie chciał własnoręcznie dokonywać zmian lub dodawać pojedyncze rzeczy, będzie mógł posłużyć się takim edytorem.

Portfolio

Strony internetowe

Strony internetowe

Witryny budowane na silniku WordPress lub jako statyczne strony.

Podgląd
Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Rozbudowane sklepy tworzone na WooCommerce.

Podgląd

Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość z zapytaniem o oferte, a odpiszemy jak najszybciej!

Kontakt
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie udało się wysłać wiadomości. Spróbuj ponownie.