O NAS

Jak działamy?

Zapoznaj się z poniższym opisem, aby dokładnie zrozumieć specyfikę naszego działania. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Kontakt 

Tworzenie projektu

W jaki sposób działamy i czym się wyróżniamy?

WebSnake

Zapytaj o wycenę

Opisz czego dokładnie potrzebujesz, a my postaramy się to odpowiednio wycenić. Znajdziesz tańsze rozwiązanie? Napisz do nas, zrobimy to o 10% taniej!

Zleć projekt

Niezależnie od czasu który pozostał do zrealizowania zlecenia podejmiemy się go i wykonamy na czas. Jeżeli będzie to niemożliwe - klient zostanie o tym od razu poinformowany.

Odbiór projektu

Boisz się, że projekt nie spełni Twoich potrzeb? Odwiedź nasze portfolio i zapoznaj się z dotychczasowymi pracami. Jeżeli to nie wystarczy, możemy wykonać darmowy wzorzec który będzie minimalistyczną wersją strony.

Czas realizacji

Czas realizacji zależny jest tylko i wyłącznie od typu zlecenia. Dostosowujemy się w dużej mierze do potrzeb klienta.

Cena

Ceny wszystkich naszych usług mają wyznaczoną jedynie kwotę minimalną. Cena końcowa zależna jest zazwyczaj od tego jaki jest zakres wymagań klienta odnośnie jego zlecenia.

Serwer WWW

Współpracujemy aktualnie z jednym z hostingów dlatego też oferujemy atrakcyjne ceny za zarejestrowanie domeny, jej przedłużenie, a także serwer WWW na którym klient może mieć swoją stronę lub sklep.

Serwis 24/7

W cenie naszych usług oferujemy całodobową opieke nad stronami. Jeżeli klient zdecyduje się na korzystanie z naszego serwera, pomoc techniczna jest udzielana chwilę po zgłoszeniu problemu.